[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’EWHL’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
EHV Sabres Vienna – KEHV Lakers

Fodor Zoltánék csapata a tegnapi KMH elleni mérkőzés után Bécsbe utazott, hogy lejátsza soron következő mérkőzését a Sabres ellen. Sajnos a mérkőzés nem alakult túlzottan fényesen, mégis azt lehet mondani, nem is volt ez olyan rossz. A Sabres jelenleg 5 mérkőzéssel, 5 győzelemme, 15 ponttal a tabella 2-ik helyén áll, így nyugodt szívvel ki lehet jelenteni, hogy nem sorolható a könnyű ellenfelek táborába. Az 6:0-s végeredmény jól tükrözi, hogy a Lakers komoly védekezést tanusított a bécsiek offenzívájával szemben.

Eredmények

Csapat1st2nd3rdTOutcome
EHV Sabres Vienna0336GY
KEHV Lakers0000V

KSV Neuberg Highlanders – EVB Eagles Südtirol

A Bolzano magabiztosan játszott, meg is lett az eredménye, 6 gólt tudtak lőni, míg az ellenfél nem volt képes betalálni a Dél-Tiroliak kapujába.

Eredmények

KSV Neuberg Highlanders0000V
EVB Eagles Südtirol2226GY

HK SZ Olimpija Ljubljana – KMH

A KMH-s lányok a tegnapi KEHV Lakers mérkőzés után átutaztak Ljubljanába, ahol a mai napon megmérkőztek az Olimpija együttesével. A lányok, ha lehet így mondani, ott folytatták, ahol a múltkor abbahagyták a hazaiak ellen. Az előző találkozót a KMH 24:2 arányban nyerte meg, és hát most sem maradt el a gólgyártás, 16-szor sikerült az ellenfél kapujába betalálni, míg ők egy ízben voltak eredményesek.

Eredmények

HK SZ Olimpija Ljubljana0011V
KMH48416GY

[/av_textblock]

[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’DEBL’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

FTC-Telekom – KHL Gric Zagreb / HK Siscia

A mérkőzést a vendég csapat lemondta.

DHC Ice Cats Linz – SPG Kitzbühel/Kufstein

A Kitzbühel megtalálta a fogást a Linzi “Cicákon”, 6:0-s eredménnyel tudták mattolni a házigazdákat. Bár az első harmadban 4-szer is sikerült betalálni, a második játékrész nem hozott gólt. A záró etüdben még kétszer voltak eredményesek a vendégek.

Eredmények

DHC Ice Cats Linz0000V
SPG KITZBÜHEL/KUFSTEIN4026GY

[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’U25 Bajnokság’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

FC Hatvan Girls – ifj. Ocskay Gábor JA

Mindösszesen egy mérkőzést játszottak U25-ben a vasárnapi fordulóban, az FC Hatvan Girls Jászberényben fogadta a fehérvári alakulatot. A tabellát tekintve a 6-ik és a 7-ik helyezett találkozója volt ez. Sajnos a Hatvan számára ez a mérkőzés sem hozott előrelépést, bár a lányok mindent megtettek, hogy a 3 pontot hazavigyék. Az első harmad mindöszesen egy kiállítást, és egy fehérvári gólt hozott Máhl Fruzsina révén, a gól asszisztjai Tóth Flóra és Házi Emília voltak. A középső felvonásban először az Ocskay Akadémia volt eredményes, újra Máhl Fruzsina jegyzett gólt, majd a Hatvan is gólt tudott szerezni Ónody Csenge révén, de a játékrész végén újra fehérvári gól született Ferik Evelin jóvoltából. A harmadik harmadra Hódos Piroskát, a hatvan kapusát Szolnoki Blanka váltotta a kapuban. A 44-ik percben Mahl Fruzsina megszerezte önmaga 3-ik, csapata 4-ik gólját, amit Szilágyi Fruzsina gólja követett, ezzel 1:5-re módosítva az eredményt. Felváltva jöttek a gólok a folytatásban, Ónody Csenge (Hatvan), Szilágyi Fruzsina (IOGJA), Ónody Csenge (Hatvan) voltak eredményesek. Ónody Csenge is mesterhármast tudott jegyezni a mérkőzésen.