U18 WSI: Ötödik helyen zártuk a torna alapszakaszát, holnap jön a ráadás

A harmadik játéknapon is két mérkőzés várt ránk, délelőtt a továbbra is veretlen East Coast Selects, délután pedig a Pro Hockey Blue várt ránk, utóbbival az első játéknapon edzőmérkőzés keretein belül találkoztunk már. Buzás Norbert elmondása szerint a mai két mérkőzés nagyban különbözött egymástól.

A mai nap két mérkőzése nagyon különbözött az eddigi meccseinktől, délelőtti ellenfelünk nagyon nagy tempót diktált, amit az első 10 percben kiváloán lekövettünk. Voltak jó lehetőségeink. Sajnos a félidő derekán két könnyű gólt adtunk az ellenfelünknek, ami nagyon megfogott minket. Kijött a tempókülönbség, sorra alakultak ki a helyzetek a kapunk előtt. Sajnos kaptunk még egyet, így 3-0 után mentünk be a szünetre. A második félidőben nem mentek a lábak, és fejben is elfáradtunk. Ennek egy nagyarányú vereség lett a vége.

A mérkőzést az East Coast Selects 6:0 arányban nyerte meg.

Délután új meccs, új remények keretében. Első ellenfelünk ellen ott folytattuk, ahol abbahagytuk, azaz gólokat lőttünk. Nagyon fáradtan, de nagy szívvel játszva, szép győzelmet arattunk.

A mérkőzés végeredménye 5:1 a magyar válogatott javára, a Pro Hockey Blue együttesével szemben. Gólszerzőink: Seregély Mira, Kreisz Emma, Józsa Orsolya, Pázmándi Zsófia, Seregély Mira.

A holnapi, zárónapon az 5-6-ik helyért játszanak a lányok, ugyancsak a Pro Hockey Blue együttese ellen. Az esélyek nekünk kedveznek, hiszen kettőből két alkalommal magabiztosan arattunk győzelmet a PHB csapata ellen.