A második játéknapon a magyar női U18-as válogatott délelőtt a Pro Hockey White csapatával lépett szorítóba. Az első félidő szoros játékot hozott, de a játékrész vége előtt az amerikai csapat 2:1-re növelte előnyét mieinkkel szemben. Sajnos a második játékrészben már csak az amerikaiak találtak be, így a végeredmény PHW-HUN 3:1.

Gólszerző: Seregély Mira (Lázár Csenge átadásából)

A torna ezen napján második ellenfelünk az olasz válogatott volt. Az első játékrész szoros küzdelmet hozott, de egyék csapat sem tudott betalálni. A második félidő elején, a harmadik percben, Schmidt-Natkay Alízt látták szabálytalannak a játékvezetők, az olaszok éltek az emberelőnyből adódó fölényükkel, és az ötödik percben sikerült a kapuba juttatni a korongot. Seregély Mira a kilencedik percben egyenlíteni tudott, de az olaszok a 12-ik percben belőtték a győztes gólt. Végeredmény: ITA-HUN 2:1.

Buzás Norbert elmondta, ez a nap nem a miénk volt…

A mai nap sajnos nem sikerült jól az eredmény szempontjábol, hiszen két szoros vereséget szenvedtünk. Az eredmény nem tükrözi a játék képét, mindkét meccsen jól jászottunk tudtunk dominálni, viszont a hokit gólra játszák, abból az ellenfelünk szerzett többet.

Gólszerző: Seregély Mira (Gaitz Hanna átadásából)

A mai két vereséggel a magyar U18-as válogatott jelenleg az 5-ik helyen áll a torna tabelláján